Zrušenie s.r.o.

Pri eseročkách a iných spoločnostiach nie je dôležité len ich založenie, ale častokrát aj rušenie. Tento proces je možné absolvovať aj zákonne, bez komplikácií a so cťou.

 

Ak neviete ako postupovať alebo sa Vám nechce riešiť problémy súvisiace so zrušením s.r.o., prípadne na to nemáte čas, neváhajte a obráťte sa na nás. Naša spoločnosť v rámci služby „Zrušenie s.r.o.“ vykoná všetko potrebné k tomu, aby Vaša spoločnosť bola zrušená a následne aj vymazaná z obchodného registra.

 

Zrušenie spoločnosti prichádza do úvahy ak Vaša spoločnosť nemá žiaden majetok ani pohľadávky a nevykonáva dlhodobo žiadnu činnosť alebo jednoducho v prípade, keď ste sa rozhodli ukončiť činnosť s.r.o. z rôznych iných dôvodov a chcete aby bola spoločnosť vymazaná z obchodného registra.

 

Nezabúdajte na to, že aj v prípade, ak spoločnosť nevykonáva žiadnu obchodnú činnosť, ste ako konateľ povinný plniť si zákonné povinnosti, lebo spoločnosť je stále zapísaná v obchodnom registri. Ide napríklad o podávanie daňových priznaní, vedenie účtovníctva. Zrušenie spoločnosti je prvým krokom pred jej výmazom z obchodného registra a bez zrušenia spoločnosti, nemôže byť spoločnosť z obchodného registra vymazaná.

 

V rámci služby „Zrušenie s.r.o.“ Vám ponúkame:

 

Posúdenie možností zrušenia spoločnosti je vykonávané advokátom, preto vám garantujeme profesionálny prístup.